Прайс с фотографиями, для перехода в прайс нажмите на кнопкупереход в прайс
Малиш Market
+380 (97) 249-52-56
Відгуки про компанію СПД Холостенко С.Ф.
Оксана Н.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
немає наложки,мене це розчарувало
Коментар продавця
На кожному сайті на ПРОМі є розділ доставка і оплата товару. Чомусь деякі з покупців не вважають потрібним ознайомитися з цим важливим розділом. На нашому сайті чітко написано, що є 4 види оплати. Післяплати немає, але є авансовий платіж і ще 3 !!! інших види оплати. Якщо покупцеві не підходять умови роботи нашого магазину - це не означає, що магазин поганий. Товари-то в ньому дуже привабливі, а ціна ще більше притягає))) І ось тут починається головна інтрига: 100 грн авансовий платіж я платити не хочу, ПРОМ.оплатою платити теж не хочу. Але, перш ніж піти в інший магазин з відповідними умовами, а зроблю-ка я цьому магазину пляму на репутації просто із шкідливості. Тепер конкретно по цьому відгуку: Оксана зробила замовлення на Пикачу за ціною 325 грн і написала мені в примітці до замовлення, що хоче сплатити післяплатою. У відгуку написала, що я з нею не зв'язалася - це неправда. Додзвонитися я не змогла, зараз це дуже серйозна проблема не лише для мене, але і для усієї України. Але я того ж дня написала лист у вайбер. Вислала скриншот з правилами оплати в нашому магазині і попросила відмінити замовлення, якщо їй не підходять умови нашої роботи. Замовлення Оксана відмінила майже відразу ж після прочитання мого листа у вайбері, тобто не можна казати, що я з нею не зв'язалася. Але через два дні вирішила все ж помститися, написавши, що вона розчарована магазином.
Що ж, мені дуже шкода. Вважаю, до цього випадку є добра приказка: " Зі своїм статутом в чужий монастир не ходять"
Юля Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Таня Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Галина К.
Відмінно
Як завжди все сподобалося😊
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Светлана З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Беленок Наталия Б.
Відмінно
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Анастасія Б.
Відмінно
одяг гарний та швидка відправка мині сподобалося
Алла К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за гарне фото і за відгук, запрошую за новими покупками)
Дарья П.
Відмінно
Коментар продавця
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Чуйкова О.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавец хам!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!ужасно обслуживание покупателя, а покупатель всегда прав!!!!! Пусть продавец выучит это, если хочет работать в этой сфере!!!!
Коментар продавця
Покупець теж людина і періодично робить неприємні помилки. Завдання продавця допомогти покупцеві не зробити ці помилки або порадити, що зробити, щоб вибір товару став вдалим. Святе правило: останнє слово при покупці залишається за покупцем. Я докорінно не згодна із заявою Оксани, що я «Продавец хам» і «Невежливый продавец». До цього образливого для мене відгуку було листування в телеграм (телефоном ми жодного разу не розмовляли). Під час листування Оксана попросила мене зняти додаткові мірки з кігурумі Тигр. Я зняла мірки, надіслала коментуючі таблиці та посилання. Сьогодні отримала замовлення, сплачене ПРОМ.оплатою, тут же підготувала замовлення до відправки і написала в телеграм, що замовлення буде відправлено сьогодні. А ось далі я написала Оксані, що при подальших замовленнях, дуже прошу дотримуватись правил, опублікованих на нашому сайті, які стосуються ПРОМ.оплати та оформлення замовлень. Це прохання чомусь дуже її образило, вона розцінила це хамством і неввічливим ставленням до покупця, скасувала замовлення та написала відгук, який я зараз коментую. Я хотіла вибачитися, хоча не зрозуміла в чому суть конфлікту. Розмовляти по телефону Оксана відмовляється, не відповідаючи на мої дзвінки, листування в телеграм було видалено.
немає наложки,мене це розчарувало
На кожному сайті на ПРОМі є розділ доставка і оплата товару. Чомусь деякі з покупців не вважають потрібним ознайомитися з цим важливим розділом. На нашому сайті чітко написано, що є 4 види оплати. Післяплати немає, але є авансовий платіж і ще 3 !!! інших види оплати.
Якщо покупцеві не підходять умови роботи нашого магазину - це не означає, що магазин поганий. Товари-то в ньому дуже привабливі, а ціна ще більше притягає)))
І ось тут починається головна інтрига: 100 грн авансовий платіж я платити не хочу, ПРОМ.оплатою платити теж не хочу. Але, перш ніж піти в інший магазин з відповідними умовами, а зроблю-ка я цьому магазину пляму на репутації просто із шкідливості.
Тепер конкретно по цьому відгуку:
Оксана зробила замовлення на Пикачу за ціною 325 грн і написала мені в примітці до замовлення, що хоче сплатити післяплатою.
У відгуку написала, що я з нею не зв'язалася - це неправда.
Додзвонитися я не змогла, зараз це дуже серйозна проблема не лише для мене, але і для усієї України. Але я того ж дня написала лист у вайбер. Вислала скриншот з правилами оплати в нашому магазині і попросила відмінити замовлення, якщо їй не підходять умови нашої роботи.
Замовлення Оксана відмінила майже відразу ж після прочитання мого листа у вайбері, тобто не можна казати, що я з нею не зв'язалася. Але через два дні вирішила все ж помститися, написавши, що вона розчарована магазином.
Що ж, мені дуже шкода.
Вважаю, до цього випадку є добра приказка: " Зі своїм статутом в чужий монастир не ходять"
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Як завжди все сподобалося😊
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
одяг гарний та швидка відправка
мині сподобалося
Дякую за гарне фото і за відгук, запрошую за новими покупками)
Дякую за відгук, запрошую за новими покупками)
Продавец хам!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!ужасно обслуживание покупателя, а покупатель всегда прав!!!!! Пусть продавец выучит это, если хочет работать в этой сфере!!!!
Покупець теж людина і періодично робить неприємні помилки. Завдання продавця допомогти покупцеві не зробити ці помилки або порадити, що зробити, щоб вибір товару став вдалим. Святе правило: останнє слово при покупці залишається за покупцем.
Я докорінно не згодна із заявою Оксани, що я «Продавец хам» і «Невежливый продавец».
До цього образливого для мене відгуку було листування в телеграм (телефоном ми жодного разу не розмовляли). Під час листування Оксана попросила мене зняти додаткові мірки з кігурумі Тигр. Я зняла мірки, надіслала коментуючі таблиці та посилання.
Сьогодні отримала замовлення, сплачене ПРОМ.оплатою, тут же підготувала замовлення до відправки і написала в телеграм, що замовлення буде відправлено сьогодні.
А ось далі я написала Оксані, що при подальших замовленнях, дуже прошу дотримуватись правил, опублікованих на нашому сайті, які стосуються ПРОМ.оплати та оформлення замовлень. Це прохання чомусь дуже її образило, вона розцінила це хамством і неввічливим ставленням до покупця, скасувала замовлення та написала відгук, який я зараз коментую.
Я хотіла вибачитися, хоча не зрозуміла в чому суть конфлікту.
Розмовляти по телефону Оксана відмовляється, не відповідаючи на мої дзвінки, листування в телеграм було видалено.